אוליבר הלדנס (Oliver Heldens) בישראל EDM FESTIVAL TLV 2019

כשהוא בן 17 בלבד, אוליבר הלדנס (Oliver Heldens) עשה את הבלתי יאומן וקיבל חוזה הקלטות בלייבל המשפיע והטרנדי ביותר בעולם הדאנס- Spinnin’ Records.  הנסיקה המטאורית שלו לפסגת ה-EDM החלה  בשנת  2013 עם הסינגל “Gecko” שחרך את כל מצעדי הפזמונים ושבר שיאי השמעות. הוא תפס את המקום הראשון בבריטניה, הגיע למקום השני בדירוג הטופ 100 של אתר ביטפורט, וכבש את פסגת מצעד הדיפ האוס לחודש שלם.

אוליבר הוכיח שלא מדובר בהבלחה חד פעמית והוא שחזר את ההצלחה שלו עם הלהיט ‘Koala’. לאחר ההצלחה הראשונית, הוא לא התכוון להוריד הילוך והציג כמה שיתופי פעולה מוצלחים עם אומנים כמו Sander van Doorn, Zeds Dead, ו- Shaun Frank. הוא הפך לרזידנט קבוע בשניים מומועדוני הלילה הידועים ביותר בעולם- Omnia בלאס ווגאס ו- Ushuaïa באיביזה. תוך כמה שנים בלבד, הלדנס סומן בתור אחד מהיוצרים המבטיחים ביותר ששווה לעקוב אחריהם על ידי כתב העת היוקרתי רולינג סטונס. לאחרונה הוא עשה צעד חשוב נוסף בקריירה שלו ופתח חברת הקלטות משלו שנקראת " Heldeep Records". מאוחר יותר, הוא חשף כי HI-LO ,האומן הראשון ששחרר סינגל תחת הלייבל החדש , הוא לא אחר מהלדנס עצמו. קשה להאמין שאוליבר הגיע לכל ההישגים האלה בגיל 20 בלבד. אני יכול להבטיח לכם שמצפה לו קריירה מוזיקלית ארוכה והוא יישאר איתנו לעוד המון המון שנים. אין ספק שהלדנס ימשיך לפנק אותנו בצלילים הייחודיים והמרעננים  שלו שמגשרים בין המחתרת והמיינסטרים של ז’אנר ה- EDM.

אוליבר הלדנס הוא די.ג’יי ומפיק מוזיקה אלקטרונית. הוא נחשב לאחד מחלוצי סגנון ההאוס. המטרה שלו היא לפרסם את הז’אנר הזה בכל רחבי העולם ולהגביר את החשיפה שלו. הקריירה המקצועית של אוליבר החלה כשהוא חתם על שיתוף פעולה עם חברת ההקלטות Spinnin’ Records. באותה השנה, הוא איחד כוחות עם הדי.ג’יי האגדי טייסטו כדי ליצור את הטראק "Gecko"  תחת הלייבל הפרטי שלו – " Musical Freedom".  הלדנס שדרג את יצירת המופת בעזרת היכולות הווקליות של בקי היל, והשיר הפך ללהיט מסחרר. "Gecko" הגיע למקום הראשון במצעד הבאזז של כתב העת DMC והוביל את המצעדים הבריטיים. אם זה לא מספיק, הוא כבש בסערה את מצעד הדיפ האוס ולא זז מהפסגה במשך חודש שלם. גם הדי.ג’י ושדרן הרדיו המפורסם פיט טונג התרשם מהסינגל והמליץ עליו בחום. הלדנס ידוע ביכולת שלו להרים את הקהל ולספק מופע גדול מהחיים. כישורי הריקוד והאנרגיה הבלתי נגמרת שלו עוזרים לו להפעיל ולערב את הקהל בכל סט שלו.

📍 ביתן 2 גני התערוכה

חמישי, נובמבר 14​

🔞 מגיל 18+ בלבד